Jarný výpredaj tovaru práve prebieha na predajni v Nižnej na Orave!

gabiony lemon

O NÁSHistória
"Naša spoločnosť PLOTY LEMON – LEMON trade, s.r.o. sídli v krásnej časti severného Slovenska, v Nižnej na Orave. Firma LEMON trade, s.r.o. je rodinný podnik s bohatou históriou. Svoje podnikanie sme začali už v roku 1997 pod názvom Milan Lemon – CLIENT CAR. V priebehu niekoľkých rokov sme sa začali venovať predaju záhradných chatiek, altánkov, vchodových dverí a gabionových plotov. Podnikanie v oblasti záhrady a stavby domu nás priviedlo k predaju kvalitných záhradných plotov po celom Slovensku. Už o 2 roky neskôr sme rozbehli vlastnú výrobu plotových panelov, plotových stĺpikov, plotových brán, bránok a taktiež aj gabionov. V roku 2021 sme na základe požiadaviek našich zákazníkov začali predávať aj poplastové pletivá, ktoré sa tešia veľkej obľube pri riešení lacných oplotení záhrad"  - spomína zakladateľ a súčasný majiteľ firmy LEMON trade s.r.o., pán Milan Lemon.

Rozvoj
Na základe neustáleho rastu a rozvíjania sa naša firma v roku 2017 pretransformovala z fyzickej osoby na právnický subjekt LEMON trade, s.r.o. Z malého podniku na Orave sme sa poctivou a svedomitou prácou stali jedným z najväčších výrobcom zváraných gabionových plotov, košov, sietí, kvetináčov a plotových panelov na Slovensku s 3 000 m2 výrobných hál, 60 zamestnancami a tisíckami spokojných zákazníkov. Otvorili sme vôbec prvé plotové centrum v Nižnej na Orave, kde si zákazníci môžu pozrieť a priamo nakúpiť ponúkaný tovar. Adresa predajne: Družstevná 849, Nižná 027 43, Slovensko.

Expanzia – nové trhy
Predaj výrobkov sme rozšírili aj do okolitých štátov – Česka, Poľska, Maďarska a Rakúska. Zaoberáme sa spoluprácou s významnými veľkoodberateľmi, ktorých záujem o naše produkty si nesmierne vážime.

Súčasnosť
Prácu vo výrobe vykonávajú naši stáli a dlhoroční zamestnanci, vyškolení na najvyššej úrovni, pýšiaci sa viac ako 15 ročnými skúsenosťami v oblasti gabionov. Neustále sledujeme nové moderné trendy v oblasti výroby a predaja gabionových konštrukcií a plotových systémov. Stále sa snažíme napredovať a zdokonaľovať našu výrobu aj predaj. So svojou vyspelou výrobnou technológiou spĺňajúcou medzinárodné ekologické štandardy a odborným personálom sme sa stali popredným výrobcom gabionov a plotov na Slovensku. Tieto znalosti a skúsenosti aplikujeme do kvality výrobkov, cenotvorby a rýchlosti dodania tovaru, aby sme v čo najväčšej miere uspokojili potreby všetkých zákazníkov.

Naši zamestnanci sú vždy k dispozícii, aby každému poskytli odborné poradenstvo (výber vhodného typu oplotenia do záhrady, posúdenie statiky, vypracovanie 3D návrhu oporného múru alebo plotu, pomoc pri výbere vhodnej frakcie kameňa a najbližšieho kameňolomu vo Vašom okolí, pomoc pri výbere vhodnej montážnej firmy na stavbu plotu).

Naša Vízia
Pozitívna spätná väzba od zákazníkov nám dáva silu neustále napredovať a rozvíjať sa. Využívajúc svoju súčasnú štruktúru si kladieme za cieľ otvoriť sa ďalším zahraničným trhom a obohatiť svoju ponuku o nové produkty. Sledovaním a zavádzaním nových výrobných technológií a neustálym zvyšovaním kvality našich výrobkov sa snažíme získať si vedúce postavenie v sektore a naplniť tak svoje dlhoročné vízie.

16

rokov výroby a projektovania plotov

60

zamestnancov firmy LEMON trade, s.r.o

3 200

metrov plotov vyrobených za mesiac

296 263

m² gabionových panelov predaných za rok

PREČO SI VYBRAŤ NÁS?


 
kvalitné gabiony

Kvalita a jedinečnosť

výrobca gabionov

Slovenská výroba

3d vizualizacie gabionov

3D vizualizácie

rychle dodanie gabionov

Rýchle dodanie

zakaznicky servis gabionov

Zákaznícky servis

 
  • Dostanete od nás výhodnú cenovú ponuku na plot + komplet výpis potrebného materiálu.
  • Poskytneme Vám odborné poradenstvo pri výbere plotu.
  • Radi Vám pomôžeme s otázkami ohľadom montáže a najčastejších chýb pri svojpomocnej stavbe plotov
  • Odporučíme Vám spoľahlivú firmu na montáž plotu .
  • Pri objednávke nad 300€ Vám poskytneme dovoz ZADARMO.
  • KAŽDODENNÝ ROZVOZ nášho tovaru po celej SR, ČR, PL, HU, AT.
  • Ponúkame Vám možnosť osobne sa prísť pozrieť do našej výroby.
  • Naše výrobky nájdete aj v kamennej predajni v Nižnej na Orave, kde máme VLASTNÝ SHOWROOM, kde si môžete pozrieť ponúkaný tovar.

PODPORUJEME


Podporujeme sociálny program futbalovej akadémie FK Nižná

„Úspech nemá nič spoločné s tým koľko toho získaš a dosiahneš pre seba. Je to o tom, čo urobíš pre druhých.“ – Danny Thomas

gabiony lemon futbalovy zapas nizna

Prečo to robíme? 

Sme hrdí na to, že sme sa stali generálnym sponzorom futbalovej akadémie FK Nižná na Orave.

Jedným z cieľov futbalovej akadémie je celoročne podporovať výchovu mladých talentov z Oravy a okolia. Uvedomujeme si, že veľa talentovaných detí pochádza práve zo sociálne slabších rodín. Z toho dôvodu sme vytvorili sociálny program, ktorý zabezpečí, aby všetky deti bez rozdielu mohli plnohodnotne využívať zázemie futbalovej akadémie. Naša firma sa rozhodla financovať členské poplatky deťom zo sociálne slabších rodín po celý rok.

„Žiť športom je krásne, ale podať pomocnú ruku ešte krajšie.“

NAŠE ĎALŠIE PRODUKTY


Gabiony v nás prebudili chuť venovať sa aj ďalším aktivitám z oblasti BÝVANIE a ZÁHRADA, vďaka čomu Vám už dlhé roky ponúkame kvalitné ZÁHRADNÉ CHATKYDOMČEKY NA NÁRADIEALTÁNKYGABIONOVÉ PLOTYVCHODOVÉ DVERE, TEPELNÉ ČERPADLÁ za tie najlepšie ceny na trhu. Inšpirujte sa zaujímavými nápadmi a vyberte si to pravé pre Váš dom či záhradu z portfólia našich ďalších produktov.

zahradne chatky domceky altanky
Gabiony Lemon
Vchodové bezpečnostné dvere
 

© 2024 PlotyLemon.sk | Umiestňovanie obsahu na iné stránky, jeho rozširovanie tlačou a inými médiami podlieha autorským právam a je možné iba s písomným súhlasom firmy LEMON trade s.r.o.

Vytvorilo FúúDobre

Bezpečná platba

Visa, Maestro, MasterCard, Google Trusted Store