Výpredaj tovaru práve prebieha na predajni v Nižnej na Orave!

Ploty z gabionových košov

Plot z gabionových košov
DOPRAVA PLOTOV Z GABIONOVÝCH KOŠOV A OPORNÝCH MÚROV NAD 750€ JE U NÁS ZADARMO

Cena gabionového plotu z gabionových košov o hrúbke 30 cm


Cena plotu z gabionových košov o hrúbke 30 cm

Konfigurátor

Bez veka a kamennej výplne.

Chcem cenovú ponuku

Cena - gabionové ploty z košov o hrúbke 50 cm


Cena plotu z gabionových košov o hrúbke 50 cm

Konfigurátor

Bez veka a kamennej výplne.

Chcem cenovú ponuku

Cena plotu z gabionových košov o hrúbke 100 cm


Cena plotu z gabionových košov o hrúbke 100 cm

Konfigurátor

Bez veka a kamennej výplne.

Chcem cenovú ponuku

Popis oplotenia z gabionových košov


Plot z gabionových košov je najlacnejšia alternatíva gabionového plotu. Jeho životnosť je viac ako 50 rokov. Ceny gabionových plotov, ktoré nájdete vyššie sú orientačné (+- cca 5%). Gabionový plot Vám vieme vyrobiť na mieru podľa Vašich potrieb. V prípade záujmu o presnú cenovú ponuku aj s 3D vizualizáciou a poradenstvom ohľadom výberu a zameria plotu nás neváhajte kontaktovať telefonicky alebo mailom: obchod@plotylemon.sk 

Výhodou gabionových košov od firmy GabionyLemon je ich certifikovaná zinková povrchová ochrana schválená TSUS (Technický a Skúšobný Ústav Stavebný). Gabionové koše zvárame z drôtu s priemerom 4 mm. Drôt je špeciálne povrchovo upravený hrubou vrstvou trvácnej zliatiny zinku a hliníka - GALFAN - (95% ZN, 5% Al) 350g /1m2. Spoľahlivo ochráni váš gabion pred koróziou na minimálne 50 rokov. 

Pri správnom pomere (hrúbka1 : výška2) a dobre zhutnenom podklade nepotrebuje gabionový plot z košov žiadne stabilizačné stĺpiky ani betónovanie do zeme – montáž takéhoto gabionového plotu je možná suchým procesom, bez betónu a celoročne. V prípade, že máte záujem gabion, ktorý nespĺňa tento pomer (napr. hrúbka 30cm, výška 150cm) je pri montáži potrebné zabetónovanie stabilizačných stĺpikov do zeme (prípadne ukotvenie stĺpikov o betónový podklad pomocou kotiev a skrutiek). Montáž takéhoto plotu odporúčame vždy prekonzultovať s odborníkom.

Ak sa gabionové koše ukladajú vedľa seba, cena koša sa zníži o cenu bočnej steny gabionu, ktorú vytvorí bočná stena susediaceho gabionu. Pri kladení jednotlivých košov na seba, tvorí dno horného gabionu veko spodného. Pred kúpou odporúčame oboznámiť sa s montážnym návodom pre plot z gabionových košov a s najčastejšími chybami pri montáži gabionov. Nezabúdajme ani na časť kameň do gabionov, kde sa dozvieme všetko o výbere vhodného kameňa do gabionov a rozdieloch medzi jednotlivými veľkosťami oka – 10×10, 10x5cm, 10×2,5cm. 

 

© 2024 PlotyLemon.sk | Umiestňovanie obsahu na iné stránky, jeho rozširovanie tlačou a inými médiami podlieha autorským právam a je možné iba s písomným súhlasom firmy LEMON trade s.r.o.

Vytvorilo FúúDobre

Bezpečná platba

Visa, Maestro, MasterCard, Google Trusted Store