V prípade záujmu o kompletné oplotenie pre Váš dom, nás môžete kontaktovať na tel. čísle: 0948 359 707 alebo e-mailom na adrese: obchod@plotylemon.sk. Do 1-2 pracovných dní Vám vypracujeme cenovú kalkuláciu aj s presným výpočtom materiálu.

Gabionové ploty - PREMIUM

konstrukcia gabionovy plot premium

Výhody gabionového oplotenia PREMIUM


 • Gabionový plot Premium je vyrábaný na mieru presne podľa Vašich predstáv ( vy si volíte jeho tvar, výšku, hrúbku, dĺžku, výplň).
 • Certifikovaná zinková povrchová ochrana pred koróziou - schválená TSUS (Technický a Skúšobný Ústav Stavebný).
 • Variabilita tvaru oplotenia. Možnosť kombinácie gabionového stĺpika s nízkym múrikom ako aj kombinácia gabionu s drevom – VÝDREVOU.
 • Výborná protihluková zábrana vhodná k domom pri hlavných cestách, čo prispieva k zvýšeniu súkromia a komfortu bývania.
 • Obojstranný plot, ktorý nie je náchylný na usádzanie nečistôt, nevyžaduje žiadnu údržbu a aj po rokoch je stále ako nový.
 • Množstvo variácií s možnosťami vytvárania rôznych typov netradičných exteriérových stien, záhradných zákutí, múrikov, záhonov alebo oplotení.
 • Oplotením PREMIUM dosiahneme ucelený tvar gabiónového plotu bez viditeľných stĺpikov.
 • Možnosť zakomponovania elektromeru a plynomeru priamo do oplotenia.
 • Nadčasový a prírodný vzhľad gabionov: najnovšie trendy z oblasti záhradných plotov začali určovať práve gabiony.
 • Výplň oplotenia je možná rôznym, bežne dostupným typom kameňa. 
 • Gabionový plot Premium spĺňa funkciu plota aj keď ho hneď nenaplníte kameňom
 • Nenáročná a rýchla montáž, realizácia sa prevádza suchým procesom, je teda možná celoročne. Montáž plotového systému PREMIUM je veľmi jednoduchá. Ide o stavebnicový systém za použitia spojovacieho materiálu, ktorý je súčasťou oplotenia. Postačia Vám aj základné stavebné vedomosti.
 • Recyklovateľnosť a ekologickosť použitých materiálov (oceľ, kameň). Gabion príjemne zapadá do terénu a nenarušuje ekosystém okolia, vďaka čomu sa využíva v oblastiach so zvýšenou ochranou prírody (CHKO a Národné parky).
 • Možná demontáž - v prípade záujmu je možné gabionový plot rozobrať, premiestniť a znovu zmontovať
 • Životnosť minimálne 50 rokov ( v našich podmienkach aj 100 rokov).

Technická špecifikácia plotového systému PREMIUM


Gabiónový plot PREMIUM sa skladá z 250 cm dlhých panelov s variabilnou hrúbkou (od 20 – 40 cm) a variabilnou výškou (od 40 – 240 cm) v násobkoch po 20cm. (Poznámka: dĺžku panelu 250 cm vieme vyrobiť len do jeho výšky 200 cm. Pri väčších výškach panelu / 220 cm a 240 cm / je jeho dĺžka 250 cm zložená z dvoch panelov.). Celkovú dĺžku oplotenia PREMIUM Vám vyrobíme na mieru v násobkoch po 5cm. Gabionový plot sa skladá z dielcov, ktoré sú žiarovo-pozinkované. Dielce zvárame z horizontálnych U-profilov, ktoré zvarmi spájame s vertikálnymi oceľovými prútmi o priemere 4mm, tieto prúty sú od seba vzdialené 5cm. Vzdialenosť U-profilov je 20cm, čím sa vytvorí oko s rozmerom 20x5cm. Tento systém spájania drôtov (U profil + drôt) zaručuje omnoho väčšiu pevnosť, čo predlžuje životnosť plotu. Súčasťou komplet oplotenia Premium sú dva oceľové plotové stĺpiky, oceľové dištančné lišty a súprava montážnych matíc a šróbov.

Cenník gabionového plotu PREMIUM v dĺžkach (od 1 - 30m)


Gabionový plot Premium Vám vyrobíme presne na mieru podľa Vašich požiadaviek.

Tento konfigurátor slúži na výpočet orientačnej ceny jednoduchého tvaru gabionového plotu Premium. Presnú cenu za Gabionový Plot PREMIUM Vám vypracujeme na základe Vašej požiadavky, ktorá bude obsahovať výšku a celkovú dĺžku požadovaného oplotenia (jednoduchý nákres tvaru). Požiadavku nám môžete poslať na email obchod@plotylemon.sk a my Vám obratom odpovieme. Prípadne nám zavolajte na naše kontaktné telefónne čísla, kde Vám radi odpovieme na Vaše otázky.

 

cenník gabionových plotov

Konfigurátor

Bez montáže a bez kameňa.

Chcem cenovú ponuku

Uvedené ceny sa týkajú kompletnej konštrukcie gabionového plotu PREMIUM v dĺžkach od 1m – 30m (bez montáže a bez kameňa), vrátane oceľových stabilizačných stĺpikov, oceľových dištančných líšt a všetkých spojovacích montážnych matíc a šróbov.

*Hrúbka gabionového plotu v rozmedzí od 20 cm do 40 cm nemá vplyv na konečnú cenu.

Cenník gabionových stĺpikov


Stĺpik premium
gabionový stĺpik

Konfigurátor

* Gabiónový stĺpik obsahuje: gabionovú konštrukciu + 1ks stabilizačný plotový stĺpik 6×4 cm + dištančné lišty zaklepávacie + úchyty a montážne šróby.

Parametre: 

Výška: 40-240cm

Hrúbka: 20-40cm

Dĺžka: 20-70cm

Chcem cenovú ponuku

Montážny návod PREMIUM

Montáž gabionového systému PREMIUM je veľmi jednoduchá. Keďže ide o stavebnicový systém za použitia spojovacieho materiálu, ktorý je súčasťou oplotenia, postačia Vám aj základné stavebné vedomosti. Pri plotovom systéme PREMIUM je montážny návod vždy súčasťou dodaného oplotenia.

Gabionový plot PREMIUM môžete naplniť ľubovoľným trvácnym materiálom ako napríklad lomový kameň, kamenná kôra, atď. Nakoľko je Gabionový plot PREMIUM samonosný, plní funkciu plota, aj bez kamennej výplne. Výhodou plotového systému PREMIUM je jeho variabilita, široká rozmerová škála a možnosť kombinovania s inými plotovými prvkami ako je VÝDREVA alebo samostatné plotové panely. 

  Montážny návod PREMIUM

Správne rozloženie dištančných líšt

montážny návod gabionový plot premium

Obklad betónových stien gabionovým systémom Premium

Variant A

obklad betónovej steny gabionovým systémom premium

Variant B

gabionový obklad betónovej steny

Variabilné použitie plotového systému PREMIUM


gabionový plot s bráničkou a plynomerom priamo v plote

Zakomponovanie elektromeru, plynomeru a vchodovej bránky

závetrie pre odpadkové koše z gabionov

Závetrie pre odpadkové koše z gabionového systému PREMIUM

gabionový plot v kombinácii s 2D plotovými panelmi

Gabionové stĺpiky s nízkym múrikom + samostatný plotový panel PREMIUM

gabionový plot s drevenou výplňou – výdrevou

Gabionový stĺpik s nízkym múrikom + drevená výplň VÝDREVA

gabionové stĺpiky s 2D plotovými panelmi až po zem

Gabionový stĺpik + samostatný plotový panel PREMIUM

drevený plot s gabionovými stĺpikmi

Gabionový stĺpik + drevená výplň VÝDREVA

priehľadný plot z 2D panelov s nepriehľadným gabionovým plotom

Gabionový plot PREMIUM + samostatný plotový panel PREMIUM

gabionový plot s drevom

Gabionový plot PREMIUM + drevená výplň VÝDREVA

Galéria gabionových plotov PREMIUM


 

© 2024 PlotyLemon.sk | Umiestňovanie obsahu na iné stránky, jeho rozširovanie tlačou a inými médiami podlieha autorským právam a je možné iba s písomným súhlasom firmy LEMON trade s.r.o.

Vytvorilo FúúDobre

Bezpečná platba

Visa, Maestro, MasterCard, Google Trusted Store