Váš košík

O Nás

Naša spoločnosť Ploty Lemon – LEMON trade, s.r.o. sídli v krásnej časti severného Slovenska, v Nižnej na Orave.

Firma LEMON trade, s.r.o. má bohatú históriu. Svoje podnikanie sme začali už v roku 1997 pod názvom Milan Lemon – CLIENT CAR. V priebehu niekoľkých rokov sme sa začali venovať predaju drevených chatiek, tatranského profilu, vchodových dverí a prírodného kameňa. Práve vďaka prírodnému kameňu sme objavili čaro gabiónov, ktoré sa stali srdcom našej firmy. Spustili sme vlastnú výrobu, naučili sme sa aké dôležité je dbať na kvalitu a životnosť vlastných výrobkov a expandovali sme na zahraničné trhy. Odtiaľ to bol už len krôčik k výrobe a predaju ďalších plotových systémov ako 2D plotové panely3D plotové panelyPletiváStĺpikyPlotové brány, bráničky a Podhrabové dosky. Na základe neustáleho rastu a rozvíjania sa, došlo v roku 2017 k pretransformovaniu z fyzickej osoby na právnický subjekt LEMON trade, s.r.o. Poctivou a svedomitou prácou sme sa stali najväčším výrobcom zváraných gabiónových plotov, košov a sietí na Slovensku s viac ako 3000m2 výrobných hál, 60 zamestnancami a tisíckami spokojných zákazníkov.

Už viac ako 15 rokov sa snažíme napredovať, vzdelávať zamestnancov a vylepšovať naše produkty. Tieto znalosti a skúsenosti aplikujeme do kvality výrobkov, cenotvorby a rýchlosti dodania tovaru, aby sme v čo najväčšej miere uspokojili potreby každého zákazníka. Vždy sa snažíme vychádzať v ústrety všetkým zákazníkom a neustále pre Vás vylepšujeme naše služby. Pozitívna spätná väzba od klientov nám dáva silu neustále napredovať a rozvíjať sa v oblasti predaja plotov.

Navštívte našu kamennú predajňu ( Nižná, Družstevná 849 ) alebo si objednajte Váš plot cez náš e-shop z pohodlia domova.

zarukanew

3 Ročná Záruka

dorucenienew

Rýchle dodanie

vyrobcanew

Vlastná výroba

certifikatnew

Certifikovaná kvalita

Chcete poradiť?

Predajca Marek Zboja

08:00 – 16:00

Marek Zboja

Osobný poradca

obchod@plotylemon.sk

+421 948 359 707

+421 918 667 868

Icon